YAUTO.cz - Autobazar VYSOČINA s.r.o., Žďár nad Sázavou http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Audi Q5 3.0TDi 2xS-LINE ČR EXTRA VÝ - 379 000 Kč https://yauto.cz/audi-q5-3-0tdi-2xs-line-cr-extra-vy-3526931.html Cena: 379 000 Kč, najeto: 267 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: SUV, region: Žďár nad Sázavou, automatická převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, tempomat, ... Tue, 10 Dec 2019 18:07:00 +0100 Ford Transit 2.5D Slušný stav - 24 987 Kč https://uzitkove-vozy.yauto.cz/ford-transit-2-5d-slusny-stav-3526930.html Cena: 24 987 Kč, najeto: 260 000 km, rok výroby: 1996, palivo: nafta, karoserie: Minibus, region: Žďár nad Sázavou, el. ovládání zrcátek, střešní nosič, vyhřívaná zrcátka, CD přehrávač, výškově nastavitelná sedadla, tažné zařízení, ... Tue, 10 Dec 2019 18:07:00 +0100 Škoda Fabia 1.4i 55Kw Elegance Klima - 49 000 Kč https://yauto.cz/skoda-fabia-1-4i-55kw-elegance-klima-3526929.html Cena: 49 000 Kč, najeto: 198 000 km, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač, posilovač řízení, ... Tue, 10 Dec 2019 18:07:00 +0100 Volkswagen Golf 1.9TDi 77Kw Dig. klima BKC=B - 77 000 Kč https://yauto.cz/volkswagen-golf-1-9tdi-77kw-dig-klima-bkc-b-3526928.html Cena: 77 000 Kč, najeto: 242 000 km, rok výroby: 2004, palivo: nafta, karoserie: Hatchback, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Tue, 10 Dec 2019 18:07:00 +0100 Dacia Duster 1.6i 16V 77Kw Klima Tovární L - 129 999 Kč https://yauto.cz/dacia-duster-1-6i-16v-77kw-klima-tovarni-l-3526927.html Cena: 129 999 Kč, najeto: 239 000 km, rok výroby: 2012, palivo: benzín, karoserie: SUV, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, střešní nosič, ... Tue, 10 Dec 2019 18:07:00 +0100 Škoda Fabia Com. 1.4i 16V ČR - 45 000 Kč https://yauto.cz/skoda-fabia-com-1-4i-16v-cr-3525824.html Cena: 45 000 Kč, najeto: 120 000 km, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, dálkově ovládané centrální zamykání, posilovač řízení, nastavitelný volant, střešní nosič, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Ford S-MAX 2.2TDCi Titanium Navi 7míst - 225 000 Kč https://yauto.cz/ford-s-max-2-2tdci-titanium-navi-7mist-3525823.html Cena: 225 000 Kč, najeto: 160 000 km, rok výroby: 2012, palivo: nafta, karoserie: SUV, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, tempomat, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Ford Mondeo 2.0TDCi 103Kw Dig. klima - 99 000 Kč https://yauto.cz/ford-mondeo-2-0tdci-103kw-dig-klima-3525822.html Cena: 99 000 Kč, najeto: 247 000 km, rok výroby: 2009, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Ford Fusion 1.4i 59Kw CZ 1. maj. Klima - 96 000 Kč https://yauto.cz/ford-fusion-1-4i-59kw-cz-1-maj-klima-3525821.html Cena: 96 000 Kč, najeto: 57 000 km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, posilovač řízení, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Ford Focus Com. 1.6Ti-VCT ČR+1. maj - 199 900 Kč https://yauto.cz/ford-focus-com-1-6ti-vct-cr-1-maj-3525820.html Cena: 199 900 Kč, najeto: 109 691 km, rok výroby: 2015, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, multifunkční volant, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Suzuki Jimny 1.3i 16V 63Kw 4x4 Klima Taž - 179 999 Kč https://yauto.cz/suzuki-jimny-1-3i-16v-63kw-4x4-klima-taz-3525819.html Cena: 179 999 Kč, najeto: 112 000 km, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Terénní, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Mon, 09 Dec 2019 18:09:00 +0100 Škoda Fabia Com. III 1.4TDi AMBITION ČR+1. m - 149 900 Kč https://yauto.cz/skoda-fabia-com-iii-1-4tdi-ambition-cr-1-m-3524813.html Cena: 149 900 Kč, najeto: 130 449 km, rok výroby: 2015, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, ESP, tempomat, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Sat, 07 Dec 2019 14:06:00 +0100 Škoda Fabia Com. II 1.4i 16V 63KW Klima Ta - 115 000 Kč https://yauto.cz/skoda-fabia-com-ii-1-4i-16v-63kw-klima-ta-3524211.html Cena: 115 000 Kč, najeto: 120 000 km, rok výroby: 2009, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, ESP, posilovač řízení, nastavitelný volant, ... Fri, 06 Dec 2019 19:07:00 +0100 Ford Focus Com. 1.6TDCi 80Kw Vyhř. okno - 39 999 Kč https://yauto.cz/ford-focus-com-1-6tdci-80kw-vyhr-okno-3524210.html Cena: 39 999 Kč, najeto: 193 000 km, rok výroby: 2006, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, posilovač řízení, ... Fri, 06 Dec 2019 19:07:00 +0100 Suzuki Jimny 1.3i 16V 4x4 63Kw Tažné Kůž - 169 000 Kč https://yauto.cz/suzuki-jimny-1-3i-16v-4x4-63kw-tazne-kuz-3524209.html Cena: 169 000 Kč, najeto: 98 000 km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: Terénní, region: Žďár nad Sázavou, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, posilovač řízení, ... Fri, 06 Dec 2019 19:07:00 +0100