YAUTO.cz - jl-auto, Třebíč http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Fiat Ulysse 1.9 TD 66kW - 28 000 Kč https://auta.yauto.cz/fiat-ulysse-1-9-td-66kw-3059890.html Cena: 28 000 Kč, najeto: 208 000 km, rok výroby: 1997, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, ... Fri, 20 Apr 2018 19:06:00 +0200 Citroën C4 2.0HDi 16V 100kW - 64 000 Kč https://auta.yauto.cz/citroen-c4-2-0hdi-16v-100kw-3059821.html Cena: 64 000 Kč, najeto: 233 000 km, rok výroby: 2005, palivo: nafta, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, tempomat, ... Fri, 20 Apr 2018 18:14:00 +0200 Renault Twingo 1.2i 56kW - 77 000 Kč https://auta.yauto.cz/renault-twingo-1-2i-56kw-3057988.html Cena: 77 000 Kč, najeto: 146 000 km, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, ... Wed, 18 Apr 2018 17:32:00 +0200 Citroën Xsara 2.0 HDi 66kW - 27 000 Kč https://auta.yauto.cz/citroen-xsara-2-0-hdi-66kw-3057852.html Cena: 27 000 Kč, najeto: 260 000 km, rok výroby: 2002, palivo: nafta, karoserie: Liftback, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, ... Wed, 18 Apr 2018 16:10:00 +0200 Renault Scénic 1.9 dCi 75kW - 27 000 Kč https://auta.yauto.cz/renault-scenic-1-9-dci-75kw-3057743.html Cena: 27 000 Kč, najeto: 173 000 km, rok výroby: 2000, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Wed, 18 Apr 2018 13:23:00 +0200 Fiat Punto 1.2 8V 44kW - 26 000 Kč https://auta.yauto.cz/fiat-punto-1-2-8v-44kw-3054244.html Cena: 26 000 Kč, najeto: 199 000 km, rok výroby: 2000, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, el. ovládání předních oken, 1 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, pevná střecha, zadní stěrač, výsuvné opěrky hlav, ... Fri, 13 Apr 2018 15:13:00 +0200 Renault Thalia 1.2i 16V 55kW - 59 000 Kč https://auta.yauto.cz/renault-thalia-1-2i-16v-55kw-3053376.html Cena: 59 000 Kč, najeto: 89 000 km, rok výroby: 2012, palivo: benzín, karoserie: Sedan, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, 2 x airbag, rádio, nastavitelný volant, CD přehrávač, výsuvné opěrky hlav, ... Thu, 12 Apr 2018 18:52:00 +0200 Renault Clio 1.2 43kW - 24 000 Kč https://auta.yauto.cz/renault-clio-1-2-43kw-3050842.html Cena: 24 000 Kč, najeto: 111 000 km, rok výroby: 1999, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, el. ovládání předních oken, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, nastavitelná sedadla, ... Tue, 10 Apr 2018 13:35:00 +0200 Opel Corsa 1.2i 63kW - 142 000 Kč https://auta.yauto.cz/opel-corsa-1-2i-63kw-3049148.html Cena: 142 000 Kč, najeto: 142 000 km, rok výroby: 2011, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, lité disky, tempomat, ... Sat, 07 Apr 2018 12:20:00 +0200 Nissan Pathfinder 2.5 dCi 140kW - 437 000 Kč https://terenni-vozy.yauto.cz/nissan-pathfinder-2-5-dci-140kw-3048304.html Cena: 437 000 Kč, najeto: 225 000 km, rok výroby: 2012, palivo: nafta, karoserie: SUV, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, lité disky, ... Fri, 06 Apr 2018 17:11:00 +0200 Volkswagen Golf 1.4i 59kW - 165 000 Kč https://auta.yauto.cz/volkswagen-golf-1-4i-59kw-3047485.html Cena: 165 000 Kč, najeto: 172 000 km, rok výroby: 2010, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Thu, 05 Apr 2018 17:35:00 +0200 BMW Řada 5 530 D 170kW - 140 000 Kč https://auta.yauto.cz/bmw-rada-5-530-d-170kw-3047355.html Cena: 140 000 Kč, najeto: 374 000 km, rok výroby: 2006, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, lité disky, ... Thu, 05 Apr 2018 15:37:00 +0200 Opel Antara 2.0 CDTi 110kW - 238 000 Kč https://auta.yauto.cz/opel-antara-2-0-cdti-110kw-3046077.html Cena: 238 000 Kč, najeto: 136 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: SUV, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, lité disky, tempomat, ... Wed, 04 Apr 2018 10:14:00 +0200 Nissan Qashqai 2.0 dCi 110kW - 227 000 Kč https://auta.yauto.cz/nissan-qashqai-2-0-dci-110kw-3045448.html Cena: 227 000 Kč, najeto: 115 000 km, rok výroby: 2010, palivo: nafta, karoserie: SUV, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Tue, 03 Apr 2018 16:11:00 +0200 Škoda Fabia 1.2 HTP 44kW - 79 000 Kč https://auta.yauto.cz/skoda-fabia-1-2-htp-44kw-3044544.html Cena: 79 000 Kč, najeto: 128 000 km, rok výroby: 2008, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, 2 x airbag, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, pevná střecha, ... Sat, 31 Mar 2018 11:35:00 +0200