YAUTO.cz - jl-auto, Třebíč http://www.yauto.cz/ YAUTO.cz - inzerce aut zdarma. cs Škoda Octavia 1.9TDi 81kW - 39 000 Kč https://auta.yauto.cz/skoda-octavia-1-9tdi-81kw-3197189.html Cena: 39 000 Kč, najeto: 257 000 km, rok výroby: 1999, palivo: nafta, karoserie: Liftback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Tue, 23 Oct 2018 15:59:00 +0200 Ford Ka 1.6i 70kW - 34 000 Kč https://auta.yauto.cz/ford-ka-1-6i-70kw-3196325.html Cena: 34 000 Kč, najeto: 42 000 km, rok výroby: 2004, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, lité disky, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, ... Mon, 22 Oct 2018 16:28:00 +0200 Volkswagen Passat 2.3 VR5 110kW - 32 000 Kč https://auta.yauto.cz/volkswagen-passat-2-3-vr5-110kw-3196259.html Cena: 32 000 Kč, najeto: 150 000 km, rok výroby: 1998, palivo: benzín, karoserie: Sedan, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, palubní počítač, ... Mon, 22 Oct 2018 15:07:00 +0200 Ford Fusion 1.4i 59kW - 73 000 Kč https://auta.yauto.cz/ford-fusion-1-4i-59kw-3195962.html Cena: 73 000 Kč, najeto: 170 000 km, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Sun, 21 Oct 2018 10:40:00 +0200 Škoda Fabia 1.4 MPi 50kW - 32 000 Kč https://auta.yauto.cz/skoda-fabia-1-4-mpi-50kw-3195577.html Cena: 32 000 Kč, najeto: 184 000 km, rok výroby: 2001, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, ... Sat, 20 Oct 2018 18:23:00 +0200 Opel Astra 1.4i 66kW - 24 000 Kč https://auta.yauto.cz/opel-astra-1-4i-66kw-3195563.html Cena: 24 000 Kč, najeto: 175 000 km, rok výroby: 2001, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, ... Sat, 20 Oct 2018 17:07:00 +0200 Seat Cordoba 1.4 MPi 44kW - 25 000 Kč https://auta.yauto.cz/seat-cordoba-1-4-mpi-44kw-3193446.html Cena: 25 000 Kč, najeto: 210 000 km, rok výroby: 2002, palivo: benzín, karoserie: Sedan, region: Třebíč, manuální převodovka, el. ovládání předních oken, 1 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, ... Thu, 18 Oct 2018 09:29:00 +0200 Opel Corsa 1.2i 55kW - 22 000 Kč https://auta.yauto.cz/opel-corsa-1-2i-55kw-3186143.html Cena: 22 000 Kč, najeto: 173 000 km, rok výroby: 2002, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, 2 x airbag, rádio, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, ... Sat, 13 Oct 2018 17:51:00 +0200 Volkswagen Polo 1.2i 40kW - 48 000 Kč https://auta.yauto.cz/volkswagen-polo-1-2i-40kw-3186142.html Cena: 48 000 Kč, najeto: 215 000 km, rok výroby: 2005, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, ESP, ... Sat, 13 Oct 2018 17:00:00 +0200 Renault Twingo 1.2i 56kW - 67 000 Kč https://auta.yauto.cz/renault-twingo-1-2i-56kw-3186135.html Cena: 67 000 Kč, najeto: 145 000 km, rok výroby: 2007, palivo: benzín, karoserie: Hatchback, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, ... Sat, 13 Oct 2018 15:49:00 +0200 Opel Zafira 1.8i 85kW - 54 000 Kč https://auta.yauto.cz/opel-zafira-1-8i-85kw-3183763.html Cena: 54 000 Kč, najeto: 153 000 km, rok výroby: 1999, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, multifunkční volant, ... Wed, 10 Oct 2018 17:57:00 +0200 Škoda Octavia 1.9TDi 77kW - 105 000 Kč https://auta.yauto.cz/skoda-octavia-1-9tdi-77kw-3174978.html Cena: 105 000 Kč, najeto: 288 000 km, rok výroby: 2006, palivo: nafta, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání předních oken, el. ovládání zrcátek, rádio, ... Wed, 26 Sep 2018 17:18:00 +0200 Fiat Ducato 2.8JTD 93kW - 80 000 Kč https://uzitkove-vozy.yauto.cz/fiat-ducato-2-8jtd-93kw-3170492.html Cena: 80 000 Kč, najeto: 277 000 km, rok výroby: 2005, palivo: nafta, karoserie: Skříň, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, el. ovládání předních oken, 1 x airbag, rádio, ... Thu, 20 Sep 2018 15:28:00 +0200 Ford Transit 2.4TDE 92kW - 59 000 Kč https://uzitkove-vozy.yauto.cz/ford-transit-2-4tde-92kw-3170486.html Cena: 59 000 Kč, najeto: 324 000 km, rok výroby: 2003, palivo: nafta, karoserie: Skříň, region: Třebíč, manuální převodovka, ABS, el. ovládání předních oken, 1 x airbag, rádio, posilovač řízení, nastavitelná sedadla, ... Wed, 19 Sep 2018 17:14:00 +0200 Škoda Fabia 1.4 16V 74kW - 28 000 Kč https://auta.yauto.cz/skoda-fabia-1-4-16v-74kw-3170476.html Cena: 28 000 Kč, najeto: 152 000 km, rok výroby: 2001, palivo: benzín, karoserie: Kombi, region: Třebíč, manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, dálkově ovládané centrální zamykání, rádio, ... Tue, 18 Sep 2018 11:18:00 +0200